TUNAP Cosmetics

TUNAP Cosmetics

Kochamy Kosmetyki i Zapewniamy Kompleksowe Usługi

Tunap Cosmetics

Twoi Eksperci w Dziedzinie Dopasowanych Produktów do Pielęgnacji Włosów i Ciała

TUNAP Cosmetics specjalizuje się w rozwoju i produkcji popularnych kosmetyków. Projektujemy i wytwarzamy produkty dopasowane do klientów takich jak dystkonty, apteki, detaliczni sprzedawcy żywności i markowi producenci. Jako innowacyjny dostawca usług, jesteśmy Twoim ekspertem w dziedzinie aerozoli używanych do pielęgnacji ciała.

Kompleksowa Oferta Towarów i Usług

Od opracowania formuł poprzez produkcję, napełnianie, kompletowanie oraz pakowanie i kupno surowców do logistyki – my zajmujemy się tym wszystkim.

Wspieramy Cię w realizacji nowych pomysłów na produkty i rozwijaniu formuł zgodnych ze specyfikacjami w naszym laboratorium badawczo-rozwojowym. Stałe monitorowanie trendów oraz najnowszych osiągnięć naukowych i inżynieryjnych jest podstawą do eksperckiego wdrożenia formuł spełniających potrzeby konsumentów, które zagwarantują Twój rynkowy sukces. Ponadto, możemy uzyskać wszystkie potrzebne surowce i materiały do pakowania wymagane podczas procesu produkcji i wypełniania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku i dużej sieci dostawców jesteśmy w stanie negocjować dla Ciebie korzystne ceny i okresy dostaw. Produkty kosmetyczne produkowane są w zakładach kosmetycznych TUNAP w Kematen i w Oberlichtenau. Nasze zakłady w Kematen również podejmują się produkcji jako wykonawca. Nasi rzetelni spedytorzy są w stanie zaoferować wsparcie logistyczne i usługi niezbędne dla dostawy surowców do zakładu i wyrobów gotowych do klienta.

Nasze Produkty do Pielęgnacji Włosów

Nasze Produkty do Pielęgnacji Ciała

Nasze Produkty do Pielęgnacji Skóry