Komputerowo animowana sonda zbliżająca się do zaworu silnika samochodowego

Czyszczenie zaworów

Technologia Valve Clean

Czyszczenie zaworów za pomocą technologii Valve Clean

System firmy TUNAP jest łatwy w obsłudze i szybko rozwiązuje problem bez konieczności skomplikowanego demontażu. Granulat czyszczący do zaworów microflex® 933 usuwa wszelkie osady i zanieczyszczenia zaworów sprężonym powietrzem i nie powoduje uszkodzeń. Zużyty granulat jest jednocześnie odkurzany wraz z usuwanym brudem.

Roztwór neutralizujący microflex® 936 rozpuszcza resztki granulatu i zapobiega ich przedostawaniu się do komory spalania.

  • Czyści szybko, skutecznie i delikatnie bez konieczności skomplikowanego demontażu
  • Produkt nie jest ścierny
  • 70% szybciej i o 2000 EUR taniej dla klienta końcowego
  • Nie szkodzi zdrowiu i nie zawiera alergenów
  • Efektywne czyszczenie przy zmniejszonym ryzyku uszkodzenia silnika

Valve Clean — porównanie

Problem
Utrata wydajności, zwiększone zużycie paliwa i mało gładka praca na biegu jałowym to objawy osadzania się osadów i zanieczyszczeń na zaworach. Przyczyną jest połączenie recyrkulacji spalin i wentylacji skrzyni korbowej oraz brak fizycznego efektu spłukiwania paliwa w układach wtrysku bezpośredniego.
Przyczyny
Niekorzystne nawyki związane z prowadzeniem pojazdów, takie jak częste krótkie podróże, ruch z wykorzystaniem systemów stop and go wraz z rosnącą zawartością biokomponentów w paliwie, pogarszają sytuację.
Rozwiązanie
Szybkie czyszczenie zamiast godzin demontażu: nowy system czyszczenia zaworów firmy TUNAP skutecznie usuwa osady i oszczędza kierowcom znaczne sumy pieniędzy.

Bestseller