A collage of coal mining machine, filling line of  aerosol sprays and laboratory pipette fills test tube with yellow drop

Niezawodne i Bezpieczne Smary Specjalne dla Przemysłu wydobywczego

Smary Górnicze

Górnictwo wiąże się z bardzo dużymi napięciami i naprężeniami, zarówno dla maszyn jak i smarów. Wibracje, długotrwałe funkcjonowanie maszyn i zakurzone środowisko charakteryzuje się szczególnie trudnymi warunkami do używania smarów. Bezpieczeństwo jest również najwyższym priorytetem w tej branży. W celu zapewnienia sprawnej i bezproblemowej eksploatacji, konieczne jest stosowanie wysokiej jakości smarów przeciwko szybkiemu zużyciu, nadmiernemu tarciu i korozji.

TUNAP produkuje sprawdzoną gamę smarów, środków czyszczących i środków ochrony powierzchniowej do stosowania w tej branży. Produkty te mają najwyższy stopień bezpieczeństwa, na przykład nasze aerozole zawierająniepalne gazy pędne .

Produkty TUNAP przyczyniają się zatem w znacznym stopniu do poprawy żywotności maszyn, wydłużenia okresów międzyserwisowych oraz poprawy rentowności i utrzymaniaryzyka dla Twojego personelu na najniższym możliwym poziomie.