Laboratoryjny chemik noszący okulary i patrzący na probówkę z zieloną zawartością

Zdrowie i środowisko

Stawiamy sobie za cel dostarczanie najwyższej jakości oraz spełnianie najwyższych standardów w zakresie zdrowia i ochrony środowiska.

Filtry DPF

Chronimy wartości

Pokazujemy naszym klientom rozwiązania, które możemy wspólnie opracować, aby sprostać naszej odpowiedzialności za zrównoważony rozwój i ochronę zasobów, a jednocześnie dbamy o jak najlepszą jakość i spełnianie najwyższych standardów w zakresie ochrony zdrowia i środowiska.

  • Rozwój oferty produktów dla klientów indywidualnych
  • Od formuły do opakowania
  • Najnowocześniejsze procesy i wewnętrzny zespół ds. zgodności z przepisami
  • Dla produktów marki TUNAP i marek prywatnych
  • Do zastosowań w technice i kosmetyce

Odpowiedzialność za ludzi i środowisko

Firma TUNAP jest jednym z największych europejskich producentów aerozoli i liderem w zakresie innowacji w wielu dziedzinach.

Od lat 70-tych firma TUNAP jest niezawodnym i kompetentnym partnerem przemysłowym w dziedzinie tłuszczów, olejów i past. Firma TUNAP od dziesięcioleci jest pionierem w dziedzinie produktów dla warsztatów samochodowych, a także liderem technologicznym w dziedzinie chemiczno-technicznych systemów do czyszczenia układów paliwowych.

W 2006 roku firma TUNAP zaprezentowała produkt TUNSolve® — pierwszy środek czyszczący, który został opracowany we współpracy z niezależnymi, kluczowymi instytucjami, takimi jak komisja ds. bezpieczeństwa stowarzyszenia odpowiedzialności ubezpieczeniowej pracodawcy i TÜV Süd.

Dzięki opatentowanemu systemowi czyszczenia klimatyzacji firma TUNAP oferuje jedyne rozwiązanie zalecane przez ECARF i Niemieckie Stowarzyszenie Alergii i Astmy (daab).

Młody mechanik trzyma kosz warsztatowy wypełniony pojemnikami aerozolowymi, a w tle znajduje się szklana kula i logo firmy TUNAP

Jakość i serwis

Niezależnie od tego, czy chodzi o czyszczenie, pielęgnację, ochronę czy smarowanie: Firma TUNAP może dostarczyć kompleksowy system, od aktywnego skoncentrowanego środka do gotowego aerozolu. Zawsze myślimy o dostarczaniu indywidualnych usług, produktów chemicznych i kosmetycznych najwyższej jakości.

Firma TUNAP oferuje doradztwo, począwszy od doradztwa finansowego, poprzez techniczne szkolenia produktowe, aż po odpowiedzialne postępowanie ze środkami chemicznymi.

Bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój, ekonomiczność i orientacja na klienta to główne cele Grupy TUNAP. Realizacja wszystkich tych celów pozostanie jednym z naszych najważniejszych wyzwań w przyszłości. Realizujemy to na przykład za pomocą linii produktów TUNAP Human Technology®, która zapewnia harmonijne połączenie ludzi i technologii. Więcej...