Idealnie dopasowany zestaw zielonych puszek sprayu w warsztacie

Preparaty serwisowe

Human Technology | TUNAP Professional

TUNAP Human Technology®

Młody mechanik prezentujący zestaw dobrze dopasowanych zielonych puszek sprayu

Spraw, by świat warsztatów stał się lepszy!

TUNAP Human Technology® zapewnia harmonię pomiędzy potrzebami ludzkimi a nowoczesnymi technologiami. Nasza nowo opracowana gama produktów do codziennej pielęgnacji zapewnia nie tylko maksymalną skuteczność i funkcjonalność, ale także zwraca szczególną uwagę na zdrowie użytkowników. Wielu pracowników będzie regularnie używać środków czyszczących i konserwujących przez cały okres pracy. I oczywiście zechcą to czynić bez wpływu na ich ogólne zdrowie. Wiemy, że dobro pracowników jest dla Ciebie priorytetem. Dlaczego więc nie zapewnić Twoim zespołom najlepszego środowiska pracy — każdego dnia — z TUNAP Human Technology®.

Dobrze dobrany zestaw zielonych puszek sprayu

Zdrowie i środowisko

TUNAP Human Technology® to kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy. Zmieniona oferta obejmuje wszystkie produkty do codziennej konserwacji i pielęgnacji używane w warsztatach samochodowych. Dzięki regałowi warsztatowemu Human Technology® Twój zespół będzie miał zawsze szybki i łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych produktów.

  • Doskonała jakość
  • Szybko, czysto i przyjaźnie dla użytkownika
  • Optymalny wzorzec natrysku
  • Krótki czas odparowania

TUNAP Professional

Dobrze dobrany zestaw czarnych puszek sprayu

Seria TUNAP Professional wyznacza nowe standardy

Asortyment obejmuje wszystkie produkty do pielęgnacji i czyszczenia, od rozpuszczalników rdzy poprzez smary, oleje silikonowe i środki do czyszczenia wnętrz po produkty do pielęgnacji hamulców. Produkty cechuje proste nakładanie, sprawne dozowanie, optymalna forma natryskiwania i krótki czas wentylacji.

Bestseller