Zbiornik cieczy chłodzącej we wnętrzu silnika

Układ chłodzenia

Uszczelnienie chłodnicy | Środek czyszczący do chłodnicy | Ochrona przed temperaturą | Zaawansowany układ chłodzący | Środek czyszczący do chłodnic międzystopniowych

Układ chłodzenia TUNAP: Uszczelniony. Czysty. Zabezpieczony przed awarią.

Dzięki programowi firmy TUNAP do układów chłodzenia można zachować funkcjonalność układu, uniknąć uszkodzenia silnika w wyniku jego przegrzania oraz przyczynić się, poprzez efektywne i ekonomiczne czyszczenie, do ochrony i utrzymania wartości pojazdu.

System firmy TUNAP sprawdza się od wielu lat w tysiącach samochodów osobowych i użytkowych.

Zakres stosowania

Uszczelnianie chłodnicy

W celu zwiększenia niezawodności i ochrony układu chłodzenia przed uszkodzeniami spowodowanymi nieszczelnościami. Trwałe uszczelnienie pęknięć i niewielkich nieszczelności. Zapobiega poceniu się uszczelek i wyciekaniu płynu chłodzącego z układu.

Środek czyszczący do chłodnic

Specjalny środek do czyszczenia nowoczesnych, wysokowydajnych systemów chłodzenia i ogrzewania, który nie pieni się i nie zawiera kwasów. Rozpuszcza i wiąże pozostałości olejowe. Środek przenika i usuwa pozostałości olejowe i osady korozji. Neutralizuje kamień i osady.

Ochrona termiczna

Nowoczesny, przyjazny dla środowiska syntetyczny środek chłodzący w postaci skoncentrowanej. Zapewnienie funkcjonalności układu chłodzenia. Przekształca rdzę i kredę w substancje rozpuszczalne w wodzie. W połączeniu z lampą sygnalizacyjną firmy TUNAP, jego składniki fluorescencyjne umożliwiają szybkie i precyzyjne lokalizowanie nieszczelności w układzie chłodzenia.

Zaawansowany technologicznie układ chłodzenia

Nowatorska, wysoce skuteczna i trwała ochrona we wszystkich nowoczesnych, wysokowydajnych układach chłodzenia krzyżowego z aktywatorami przepływu i niską zawartością płynnego chłodziwa. Zapobiega mikroskopijnym wyciekom każdego rodzaju. Produkt zachowuje pełną skuteczność aż do następnej wymiany płynu chłodzącego.

Środek czyszczący do chłodnic międzystopniowych

Wysokowydajny środek czyszczący do czyszczenia z zewnątrz chłodnic międzystopniowych z aluminiową ochroną antykorozyjną. Aktywne środki powierzchniowo czynne niezawodnie usuwają pozostałości owadów i z placów budowy. Chroni przed działaniem słonej wody. Zapobiega przegrzaniu i gwarantuje optymalną pracę silnika.

Czyszczenie układów chłodzenia — porównanie

Bestseller

Professional 142
Uszczelniacz układu chłodzenia
Professional 143
Środek do czyszczenia układu chłodzenia